Hakkımızda - Teknoram - Kıbrıs Elektronik Dünyası
Hakkımızda

Hakkımızda

Teknoram, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti Lefkoşa’da yer alan ve geniş ürün yelpazesiyle elektronik ihtiyaçlarınıza çözümler sunan lider bir elektronik mağazasıdır. Televizyon yedek parçalarından televizyon ekran koruyucularına, LNB cihazlarından Android TV Box'lara kadar çeşitli ürünlerimizle her türlü elektronik gereksiniminizi karşılıyoruz.

Misyonumuz

Teknoram olarak misyonumuz, müşterilerimize en kaliteli elektronik ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışımızla her geçen gün büyümekteyiz.

Vizyonumuz

Teknoram olarak vizyonumuz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde ve ötesinde elektronik perakende sektöründe lider konumda olmak, yenilikçi ve kaliteli ürünlerimizle her eve teknoloji getirmek ve müşteri memnuniyetinde mükemmeliyeti yakalamaktır.

Gelecekteki hedeflerimiz arasında, ürün yelpazemizi daha da genişletmek, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en son yenilikleri müşterilerimize sunmak ve dijital dönüşümle birlikte çevrimiçi platformlarımızı güçlendirmek yer almaktadır.

Teknoram, sürekli gelişen teknoloji dünyasında müşterilerinin güvenilir ortağı olmayı ve elektronik ürünlerde ilk akla gelen marka olmayı hedeflemektedir.